
Er høyreorienterte podkaster en motreaksjon til medienes venstredominans?
Jeg har besøk av Astrid Valen-Utvik for å høre mer om siste nytt innen sosiale medier. Hvilke kanaler bør man satse på, hvordan bør satsningen være og hva bør man tenke på i disse koronatider.
Du finner Hans-Petter & Co på din favoritt podkast-spiller, som blant annet Apple Podcaster, Overcast, Pippa, TuneIn Radio, Spotify, Acast og Google Podcasts.
Astrid Valen-Utvik har vært gjest tidligere. Og dette er nok heller ikke siste gangen hun er gjest her heller. Og det er ikke så rart. Astrid Valen-Utvik er Norges ukronede dronning av sosiale medier. I tillegg er hun også gründer og daglig leder av Valen-Utvik – som hjelper virksomheter å lykkes med kommunikasjon, markedsføring og salg i sosiale medier.
For kort tid siden var Astrid i USA for å delta på en av verdens største konferansier om sosiale medier. Derfor er også sosiale medier tema i denne episoden. Tips, triks og trender innen sosiale medier og kanskje enda mer aktuelt i disse dager, do’s and dont’s i sosiale medier i disse koronatider.