Slik skal jeg fortsette å engasjere og inspirere på scenen i 2025
Oppgradert med Eirik og Hans-Petter er (endelig) tilbake. Eirik og jeg møttes, som seg hør og bør, for å få med oss Apple sitt september-event, hvor ny iPhone og nye Watch-klokker ble lansert.
Like sikkert som at høsten kommer etter sommeren, lanserer Apple nye iPhone-er (og andre produkter) i løpet av september. De siste årene har Eirik og jeg møttes i Damstredet for å overvære lanserings-eventet til Apple, for deretter å dele våre førsteinntrykk.
Denne gangen var det kun to produkter som ble lansert; nye klokker og nye telefoner. Tim Cook og co brukte i tillegg nesten like lang tid på å grønnvaske oss til god samvittighet over å kjøpe iPhone og Watch, som de brukte på å snakke om selve produktene.
Hele eventet kan du se her.